LT Kořenec 2018

Termín: 22.7. - 4.8.2018

Cena: 2 900,-

Celotáborová hra: STAR WARS: Velká galaktická válka

Tak jako každý rok budeme bydlet ve stanech s podsadou. Tábořiště, kam už pravidelně jezdíme přes deset let, se nachází na louce v blízkosti obce Kořenec u Boskovic. Protíná ji potok a je ze všech stran obkolena lesem, takže příroda je všude kolem a do civilizace člověk nedohlédne. Jako kuchyně nám slouží dřevěný srub s přistavěnou zastřešenou jídelnou. Ta nám také slouží ke společným aktivitám za deštivého počasí. Kromě her a výletů pořádáme přibližně v polovině a také na konci tábora slavnostní táborák, na který si každá družinka připraví scénku a zbytek večera vyplní hraní na kytaru, zpěv a dobrá atmosféra. 

A co jiného u nás děti zažijí? Pro děti je to možnost odpočinout si od ruchu měst, seznámit se s novými lidmi a především se bavit prostřednictvím spousty různorodých her a výletů, které pro ně vymýšlí náš programový vedoucí. Hry jsou vybírány tak, aby odpovídaly motivaci celotáborové hry, která se každoročně mění. Přehled celotáborových her můžete najít v sekci o nás – historie táborů. 

Pokud máte zájem poslat k nám na čtrnáct dní své ratolesti, stáhněte si přihlášku (viz níže). Najdete v ní mnoho dalších informací jako táborový řád, vhodné vybavení dětí na tábor, apod.). Pokud v ní nenajdete odpověď, kterou hledáte, můžete se obrátit na našeho hlavního vedoucího Ondru (kontakt je uveden na první straně v přihlášce).

Přihlášku na náš tábor, obsahující všechny podstatné informace, můžete stáhnout zde: Přihláška-na-LT-2018.pdf (612 kB)

Plakát na tábor pro vaše známé můžete stáhnout zde: plakát 2018.jpg (2450074)
 

Důležité termíny

  • 2. 7. - po tomto termínu se z technických důvodů v případě stornování přihlášky vrací pouze 75 % z ceny tábora
  • 22. 7. - sraz v 10:00 naproti hotelu Grand, odjezd
  • 4. 8. - návrat mezi 15:00 a 15:15 tamtéž
Na srazu je potřeba odevzdat za každého účastníka:
  • bezinfekčnost
  • lékařem potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti
  • průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny
  • očkovací průkaz (stačí kopie)
  • přihlášku na tábor (v tištěné podobě – pouze pokud jste přihlášku zasílali mailem)

Těšíme se na všechny účastníky :)